Zestaw do ciasta 6 el. dla 6 osób G848 Art Deco

SKU
100605112G848
99,00 zł
W magazynie

Zestaw do ciasta 6 elementów czarny dekor dla 6 osób G848 Art Deco


Styl Art Deco określany jest niekiedy jako „klasyczna nowoczesność”. Mimo, że powstał w latach 30. ubiegłego wieku, do dziś zachwyca świeżą, niemal futurystyczną elegancją. Geometria, symetria oraz harmonia w wydaniu Art Deco, paradoksalnie, pełna jest przepychu i blasku. Porcelanowa kolekcja Jenny w dekoracji inspirowanej tym nurtem to kwintesencja dobrego stylu z nutką kobiecości.

Geometryczne dekoracje utrzymane w tonacji bieli, czerni i złota wydobywają z kultowej kolekcji porcelany Jenny klasyczne piękno i niezwykły, kobiecy urok. Tradycyjne linie i stylistyka, nawiązująca do przełomu lat 60. i 70. w połączeniu z magią lat 30. Sprawiają, że obok Jenny Art Deco ciężko przejść obojętnie.

Twórcy nurtu Art Deco poszukiwali piękna w zwykłych przedmiotach użytkowych. Niecodzienny urok ćmielowskiej kolekcji sprawia, że łatwo potraktować ją jako małe dzieło sztuki i na moment… zapomnieć, że spełnia ona także funkcję stołowej zastawy. Tymczasem Jenny w wersji Art Deco doskonale sprawdzi się podczas wieczornych spotkań przy herbacie lub popołudniowej kawy z przyjaciółką. To również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która kocha elegancję i docenia piękno przedmiotów codziennego użytku.

Talerze deserowe Jenny Art Deco w dwóch wersjach: czarnej i białej urzekają misterną, geometryczną dekoracją i subtelnym złotym akcentem. Stanowią doskonałą oprawę dla eleganckich słodkości – wykwintnych muffinek, wymyślnych babeczek, czekoladowych brownie i innych cukierniczych dzieł sztuki.

Skład zestawu:

talerz płytki 19 cm 6 szt.

Szczegóły:

Mikrofala: Nie
Zmywarka: Nie
Zdjęcie aranżowane jest zdjęciem podglądowym i nie należy sugerować się dodatkowymi produktami umieszczonymi na tym zdjęciu.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw do ciasta 6 el. dla 6 osób G848 Art Deco
Serwisy obiadowe oraz zestawy do kawy i herbaty z porcelany - porcelana.pl